Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

kullanim_kosullari

Giriş
BU WEB SİTESİNDEKİ BELGELERE İLİŞKİN BEYAN
Bu sunucudaki ("Sunucu") Belgeleri (basın bültenleri, bilgi sayfaları) kullanma izni
1- Kaynak gösterilmesi,
2- Bu Sunucu’ daki Belgelerin sadece bilgi amaçlı ve gayri-ticari veya özel amaçlarla kullanılacağı ve
3- Belgelerde hiçbir değişiklik yapılmaması şartıyla verilir.
ÇANAKKALE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, BU SUNUCUDA HERHANGİ BİR AMAÇLA YAYINLANMIŞ OLAN BELGELER VE İLGİLİ GRAFİKLERDE BULUNAN BİLGİLERİN UYGUNLUĞUNA DAİR HİÇBİR BEYAN VE TAAHHÜTTE BULUNMAZ. BU BELGE VE GRAFİKLER VE VERİLEN BİLGİLERİN UYGULANMASI HERHANGİ BİR TAAHHÜT OLMAKSIZIN "OLDUKLARI GİBİ" SUNULMUŞTUR. ÇANAKKALE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK, TASARRUF HAKKI VE İHLAL ETMEME DAHİL OLMAK ÜZERE BU BİLGİLER İLE İLGİLİ TÜM TAAHHÜT VE KOŞULLARDAN BURADA FERAGAT ETMEKTEDİR. ÇANAKKALE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, BU SUNUCUDA VERİLEN BELGELERİN KULLANIMI VEYA YERİNE GETİRİLMESİ, HİZMET VE BİLGİLERİN SAĞLANMASI VEYA SAĞLANAMAMASINDAN KAYNAKLANAN VEYA BUNUNLA BAĞLANTILI OLARAK, İHMAL YA DA BAŞKA BİR HUKUK DIŞI FİİL SIRASINDA BİLGİ KULLANIMI VEYA KAR KAYBI SONUCU ORTAYA ÇIKAN HİÇBİR ÖZEL, DOLAYLI YA DA NETİCE İTİBARIYLA ORTAYA ÇIKAN ZARARDAN SORUMLU DEĞİLDİR.
BU SUNUCUDA YAYINLANAN BELGELER VE GRAFİKLERDE TEKNİK YANLIŞLIKLAR VEYA YAZIM HATALARI BULUNABİLİR. BİLGİLER PERİYODİK OLARAK DEĞİŞTİRİLMEKTEDİR. ÇANAKKALE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BURADA SÖZÜ EDİLEN HİZMET VE/VEYA BİLGİLERDE İSTEDİĞİ ZAMAN DÜZELTME VE/VEYA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.

BU WEB SİTESİNDE SUNULAN YAZILIM, BELGE VE HİZMETLERE İLİŞKİN NOTLAR

ÇANAKKALE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, BU SUNUCUDA VERİLEN HİZMETE İLİŞKİN BELGE VE BİLGİLERİN KULLANIMI VEYA YERİNE GETİRİLMESİ, HİZMET VE BİLGİLERİN SAĞLANMASI VEYA SAĞLANAMAMASINDAN KAYNAKLANAN VEYA BUNUNLA BAĞLANTILI OLARAK, İHMAL YA DA BAŞKA BİR HUKUK DIŞI FİİL SIRASINDA VERİ KULLANIMI VEYA KAR KAYBI SONUCU ORTAYA ÇIKAN HİÇBİR ÖZEL, DOLAYLI YA DA NETİCE İTİBARIYLA ORTAYA ÇIKAN ZARARDAN SORUMLU DEĞİLDİR.

ÜÇÜNCÜ TARAFLARIN SİTELERİNE BAĞLANTILAR

BU BÖLÜMDEKİ BAĞLANTILARA GİTTİĞİNİZDE ÇANAKKALE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’ NÜN SİTESİNDEN ÇIKMIŞ OLACAKSINIZ. BAĞLANTILARIN GİTTİĞİ SİTELER ÇANAKKALE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KONTROLÜNDE OLMADIĞINDAN, ÇANAKKALE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ HİÇBİR SURETLE BAĞLANTININ YÖNLENDİRDİĞİ SİTENİN İÇERİĞİ VEYA BURADA VERİLEN BAĞLANTILAR YA DA BU SİTELERDEKİ DEĞİŞİKLİKLER VE GÜNCELLEMELERDEN SORUMLU DEĞİLDİR. ÇANAKKALE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ AYRICA BAĞLANTILARIN VERİLDİĞİ SİTELERDEN GELEN YAYINLAR VEYA DİĞER İLETİM BİÇİMLERİNDEN DE SORUMLU DEĞİLDİR. ÇANAKKALE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BU BAĞLANTILARI KOLAYLIK SAĞLAMAK AMACIYLA VERMİŞ OLUP, BU BAĞLANTILARIN ÇANAKKALE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ SİTESİNDE BULUNMASI ÇANAKKALE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ONAYLANDIKLARI ANLAMINA GELMEZ.
 • İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
 • ÇANAKKALE VALİLİĞİ
 • KURUMSAL E-POSTA
 • POLİS AKADEMİSİ
 • E-DEVLET HİZMETLERİ
 • PEKAY
 • POLİS RADYOSU
 • EGM ÇOCUK SAYFASI
 • POLİS BAKIM ve YARDIM SANDIĞI
 • ULUSAL ULAŞTIRMA PLATFORMU
 • TURN BACK CRIME
 • GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ