Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

İletişim

Giriş


Sizlere daha hızlı ve etkin hizmet verebilmemiz için lütfen iletmek istediğiniz konu ile ilgili birimin e-posta adresini kullanınız.

Acil durumlar ve ihbarlarınız için 155 nolu telefonu veya canakkale155@egm.gov.tr  e-posta adresini kullanabilirsiniz.

 

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BİRİMLERİNE AİT E-POSTA ADRESLERİ

Muhabere ve Elektronik Şube Müdürlüğü (155)
canakkale155@egm.gov.tr
Bilgi Edinme canakkalebilgi@egm.gov.tr
Basın ve Halkla İlişkiler Büro Amirliği canakkalebasin@egm.gov.tr
Özel Kalem Büro Amirliği canakkaleozk@egm.gov.tr
Bilişim Suçları Şube Müdürlüğü bsm.canakkale@egm.gov.tr
Asayiş Şube Müdürlüğü canakkaleasayis@egm.gov.tr
Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü canakkalekom@egm.gov.tr
Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü canakkaletem@egm.gov.tr
Güvenlik Şube Müdürlüğü canakkaleguvenlik@egm.gov.tr
Çocuk Şube Müdürlüğü canakkalecocuk@egm.gov.tr
Pasaport Şube Müdürlüğü canakkalepasaport@egm.gov.tr
Yabancılar Şube Müdürlüğü canakkaleyabancilar@egm.gov.tr
Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği canakkaletdp@egm.gov.tr
Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü canakkaletrftsc@egm.gov.tr
Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü canakkaleblgtrf@egm.gov.tr
Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğü canakkaleruhsat@egm.gov.tr
Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü canakkaleozguven@egm.gov.tr
Deniz Limanı Şube Müdürlüğü canakkaledeniz@egm.gov.tr
Havaanalanı Şube Müdürlüğü canakkalehavaalani@egm.gov.tr
Eğitim Şube Müdürlüğü canakkaleegitim@egm.gov.tr
Rehberlik ve Psikolojik Danışma Büro Amirliği canakkalerehberlik@egm.gov.tr
Polisevi Şube Müdürlüğü canakkalepolisevi@egm.gov.tr
Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü canakkalebis@egm.gov.tr



MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLÇE EMNİYET BİRİMLERİNE AİT E-POSTA ADRESLERİ

Ayvacık İlçe Emniyet Müdürlüğü ayvacik@egm.gov.tr
Bayramiç İlçe Emniyet Müdürlüğü bayramic@egm.gov.tr
Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü biga@egm.gov.tr
Bozcaada İlçe Emniyet Amirliği bozcaada@egm.gov.tr
Çan İlçe Emniyet Müdürlüğü can@egm.gov.tr
Eceabat İlçe Emniyet Amirliği eceabat@egm.gov.tr
Ezine İlçe Emniyet Müdürlüğü ezine@egm.gov.tr
Gelibolu İlçe Emniyet Müdürlüğü gelibolu@egm.gov.tr
Gökçeada İlçe Emniyet Amirliği gokceada@egm.gov.tr
Lapseki İlçe Emniyet Müdürlüğü lapseki@egm.gov.tr
Yenice İlçe Emniyet Amirliği yenice@egm.gov.tr



​​
  • Çanakkale Valiliği
  • Çanakkale PEKAY
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Polis Eşleri Kaynaşma – Yardımlaşma Derneği
  • UPEM
  • TUBİM
  • Suç Önleme Sempozyumu
  • UTSAS Sempozyumu
  • Çocuklar Uluslararası Sempozyumu
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • KGYS