Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

gizlilik_bildirimi

Giriş
Çanakkale Emniyet Müdürlüğü, gizliliğinizi korumak konusunda kararlıdır. Sitemizdeki sayfaları hakkınızda hiçbir bilgi vermeden ziyaret edebilirsiniz. Ancak zaman zaman istediğiniz hizmetleri verebilmemiz için kimi bilgiler gerekir ve bu gizlilik bildiriminde bu türden durumlarda veri toplama ve veri kullanımı açıklanmaktadır. Lütfen gizlilik bildiriminin tamamını okuyun.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması
Sizi kişisel olarak tanımlayan kimlik bilgileriniz ve sizinle bağlantı kurmamıza olanak tanıyan bilgilere (kişisel bilgiler) ihtiyaç duyduğumuzda bunu size soracağız. Genelde bu bilgilere, Pasaport Müracaatı gibi elektronik hizmetlerimizi kullanmak istediğinizde ihtiyaç duyulacaktır. Bunun dışında ihbar, şikayet, bilgi gönderme ve benzeri bölümlerimizi kullandığınızda kişisel bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz. Ancak bu durumda sizinle bağlantı kurmamıza olanak tanıyan bilgileri vermediyseniz, yapmış olduğunuz bildirimle ilgili bilgi alamazsınız. Çanakkale Emniyet Müdürlüğü tarafından toplanan kişisel bilgiler genelde isim, adres, telefon numaralarınız veya e-posta adresi ile sınırlıdır ancak istediğiniz bir hizmeti sağlamak için gerektiğinde başka bilgileri de içerebilir.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı
Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlarla kullanılır:
- Sitemizin gereksinimlerinizi karşılamasını sağlamak
- İstediğiniz veya talep ettiğiniz hizmetleri vermek
- Size en çok gerekli olan içeriği oluşturmak ve yayımlamak üzere yararlanmak
- Sunduğumuz hizmetin verimliliğini ve kalitesini artırmak
Çanakkale Emniyet Müdürlüğü, kişisel bilgilerinizi, yasalar gereği açıklaması istendiğinde, aşağıdakileri yapmak için bu bilgileri açıklamanın gerekli olduğu sonucuna vardığında yetkili makamlara verebilir.
- Yasal emirlere uymak veya Çanakkale Emniyet Müdürlüğü' ne tebliğ edilen yasal süreçlere uygun davranmak.
- Acil durumlarda kişilerin veya kamuoyunun güvenliğini korumak.
- Bilgilerin, diğer Kamu Kuruluşlarının yetki ve sorumluluğuna girmesi durumunda talep edilen hizmetin yerine getirilmesini sağlamak.

Kişisel Bilgilerinizin Denetimi
Çanakkale Emniyet Müdürlüğü, ziyaretçilerimizin siteyi kullanarak vermiş olduğu kişisel bilgiler ile ihbar, öneri ve şikayetlerle ilgili olarak, yukarıda listelenen sınırlı istisnalar dışında, yetkili ve sorumlu birimler dışında izniniz olmadan üçüncü taraflarla paylaşmayacak ve hiçbir birim ve şahsın bilgi sahibi olmasına izin vermeyecektir. Bu bilgiler yalnızca yukarıda belirtilen amaçlarla kullanılacaktır.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
Çanakkale Emniyet Müdürlüğü, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak konusunda kararlıdır. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişim, kullanım veya bilgilerinizin yetkisiz açıklanmasına karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yordamları kullanılmaktadır. Örneğin, verdiğiniz kişisel bilgiler, servis sağlayıcı firmanın tesislerinde bulunan erişim sınırlaması olan bilgisayar sunucularında saklanmaktadır.

Bu Bildirimde Değişiklikler
Çanakkale Emniyet Müdürlüğü, zaman zaman bu gizlilik bildirimini güncelleştirecektir. Bunu yaptığımızda, gizlilik bildiriminin sonunda yer alan "son güncelleştirme tarihi" de değiştirilecektir.

İletişim Bilgileri
Bu gizlilik bildirimiyle ilgili yorumlarınızı almaktan memnun olacağız; lütfen bizimle e-posta veya posta yoluyla bağlantı kurun.
 • İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
 • ÇANAKKALE VALİLİĞİ
 • KURUMSAL E-POSTA
 • POLİS AKADEMİSİ
 • E-DEVLET HİZMETLERİ
 • PEKAY
 • POLİS RADYOSU
 • EGM ÇOCUK SAYFASI
 • POLİS BAKIM ve YARDIM SANDIĞI
 • ULUSAL ULAŞTIRMA PLATFORMU
 • TURN BACK CRIME
 • GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ